JUNIORES SUB 19

 PLANTEL

DAVID
Guarda-redes

Nome: David Alexandre Oliveira da Silva
Data Nasc.: 20.07.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
VELOSO
Guarda-redes

Nome: Rui Pedro Santos Veloso
Data Nasc.: 24.12.2000
Clube 17/18: Balasar
MIRANDA
Defesa

Nome: Pedro Miguel Nunes Miranda
Data Nasc.: 09.02.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
GONÇALO
Defesa

Nome: Gonçalo Filipe Gomes Reis Teixeira
Data Nasc.: 22.05.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
P. FERREIRA
Defesa

Nome: Pedro Miguel Martins Ferreira
Data Nasc.: 14.07.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
AGRA
Defesa

Nome: Tiago Daniel Cruz Agra
Data Nasc.: 31.05.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
LEAL
Defesa/Médio

Nome: Luís Ricardo Macieira Leal
Data Nasc.: 26.03.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
DAVIDE
Defesa/Médio

Nome: Davide Duarte da Silva Barbosa
Data Nasc.: 03.09.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
   
MEIRA
Defesa

Nome: Hugo Filipe Costa Moreira
Data Nasc.: 06.03.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
HUGO
Defesa

Nome: Hugo Miguel Gaifém Faria
Data Nasc.: 29.09.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
GOMES
Defesa

Nome: Pedro Miguel Maio Gomes
Data Nasc.: 18.06.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
 LEMOS
Defesa

Nome: Pedro Vassalo Lemos
Data Nasc.: 05.12.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
MOREIRA
Médio

Nome: Tiago André Almeida Moreira
Data Nasc.: 20.01.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
TITO
Médio

Nome: Francisco Alves Andrade
Data Nasc.: 24.08.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
KINAS
Médio

Nome: Joaquim Pedro Machado dos Santos
Data Nasc.: 24.05.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
RICARDO
Médio

Nome: Ricardo Almeida Cavalheiro
Data Nasc.: 18.04.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
   
RUBEN
Médio

Nome: Rúben Almeida de Abreu
Data Nasc.: 01.05.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
CARLOS
Médio

Nome: Carlos Leandro Alves Pereira
Data Nasc.: 19.02.2001
Clube 17/18: Balasar
 
JOÃO
Médio/Avançado

Nome: João Vasconcelos Marques de Carvalho
Data Nasc.: 21.11.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
 BRAGA
Médio

Nome: Pedro Franco Braga
Data Nasc.: 20.05.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
   
NEGRÃO
Avançado

Nome: Gonçalo dos Santos Negrão e Sousa
Data Nasc.: 31.03.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
EDU
Avançado

Nome: Eduardo Luís Teixeira Garcia
Data Nasc.: 15.09.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
ISMA
Avançado

Nome: Ismael António Ferreira Moreira
Data Nasc.: 10.04.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
 RONI
Avançado

Nome: André Filipe Oliveira Rodrigues
Data Nasc.: 29.06.2000
Clube 17/18: Balasar
   
VIEIRA
Avançado

Nome: José Eduardo da Silva Vieira
Data Nasc: 06.08.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
FREITAS
Avançado

Nome: Pedro Miguel Freitas Bicho
Data Nasc.: 13.01.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
 
FARIA
Avançado

Nome: Gonçalo Moreira de Faria
Data Nasc.: 24.02.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.
 FERREIRA
Avançado

Nome: Gonçalo Duarte Lopes Ferreira
Data Nasc.: 19.01.2000
Clube 17/18: Varzim S.C.
 
DIEGUES
Avançado

Nome: Eduardo Manuel Cabral Diegues
Data Nasc.: 21.03.2001
Clube 17/18: Varzim S.C.

 EQUIPA TÉCNICA

AUGUSTO NEVES

Treinador

TITA SANTOS

Treinador Adjunto

DIRIGENTES

   
ALEXANDRINO FONSECA MOISÉS EUSÉBIO

 

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Todos os Direitos Reservados © 2015 - Desenvolvido por Miguel Moleiro

Topo